O NAS

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę na usługi drukarskie.

Działamy na rynku poligraficznym od wielu lat, zajmujemy się drukiem i wykonujemy:
– foldery reklamowe,
– plakaty,
– gazetki, książki, broszury,
– papiery firmowe, wizytówki itp.

Jesteśmy fachowcami i staramy się swoją pracę wykonywać jak najlepiej.
Jesteśmy poligrafami z wykształcenia i z zamiłowania a nasze wieloletnie doświadczenie, otwartość i elastyczność działania, gwarantuje profesjonalny poziom wykonywanych prac.

Drukujemy na papierze offsetowym, oraz na papierach kredowych, samoprzylepnych i samokopiujących do formatu B2.
Park maszynowy, który posiadamy pozwala na kompleksowe wykonanie usługi począwszy od projektu, a skończywszy na gotowym wyrobie. Znajduje się on pod opieką wykwalifikowanych serwisantów, co gwarantuje ciągłość i niezawodność pracy.
Wykonywane przez nas prace są pod stałą kontrolą poprawności procesu technologicznego, stałości parametrów technicznych oraz zgodności z normami i zasadami sztuki drukarskiej.
Z roku na rok ulepszamy nasz park maszynowy, aby był na wysokim poziomie technicznym i jakościowym dzięki czemu polepszamy naszą ofertę.

Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie z możliwością negocjacji cen. Przy większych lub stałych zleceniach stosujemy dodatkowe upusty.
Jeśli otrzymane materiały nie gwarantują uzyskania odpowiedniego poziomu technicznego, informujemy o tym naszych Klientów i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu.