DRON

BARDZO NAM MIŁO, ŻE DO NAS ZAJRZAŁEŚ…

Bardzo Nam miło, że jesteś na Naszej stronie! Mamy nadzieje że droga, nie była zbyt kręta i zawiła.
Pozwól, że zabierzemy Cię w krótką podróż. Poznasz Nas!, a to sprawi że podjęta decyzja o kontakcie z Nami w celu ustalenia rodzaju i wielkości usługi, będzie świadoma i rzetelna !
Przygotuj się na coś innego niż ogrom informacji o tym, że jakość naszych nagrań spełnia wymogi TV, że używamy najwyższej klasy sprzętu i jego osiągi są takie, a nie inne. To wszystko to element wyjścia, a dopełnieniem tego są zupełnie inne wyznaczniki. One pozwalają nam na wyłącznie pozytywne opinie z każdej realizowanej, przez firmę usługi. Stanowią również siłę samą w sobie i wreszcie gwarantują realizacje założonego projektu na wysokim poziomie!

KAŻDY MA W ŻYCIU PASJE, CZYLI KILKA SŁÓW O NAS!

Nasza firma, to realizacja zaplanowanej drogi życiowej kilku ludzi, wraz ze sporą dawką pasji i zwykłym dążeniem za marzeniami. Takie podejście do biznesu pozwala nam górować nad czujną konkurencją, która działa na rynku w sposób równie aktywny. Nasze „know how” objawia się zarówno w wysokiej jakości wykonanej usługi, ogromnym poziomie zaangażowania w każdą prośbę Naszego Klienta i w końcu bardzo logicznym, nastawionym na Twoją korzyść, podejściu do tematu.
Naturalne, że całość działalności firmy nie jest oparta wyłącznie na czynnikach bardziej emocjonalnych, o których pisaliśmy przed chwilą. Stoi za nami również szereg standardowych, powszechnych i stanowiących element wyjścia, przy aktywności w takiej branży, faktów. Do nich należą, między innymi:
– wysokiej jakości sprzęt, który pozwala Nam bez obaw, w 100 % zrealizować Twój warunek, prośbę, marzenie czy zachciankę. Istotne jest to, że jakość realizacji wywoła na twojej twarzy, raczej uśmiech niż grymas
– liczne kursy, szkolenia i egzaminy, przebyte przez Nas, które pozwalają nam bardzo sprawnie układać te „klocki”. Przy ciągle nowych pomysłach na projekt i rosnących wymaganiach Naszych Klientów, inwestycja w swoją wiedzę i umiejętności jest na wagę złota.
Fakt że mieliśmy obowiązek właśnie od edukacji i szkolenia rozpocząć Naszą przygodę z bezzałogowymi statkami powietrznymi, w żadnym stopniu nie pozwala Nam na brak dalszego kształcenia, praktyki i treningu. Nowe, co raz to odważniejsze pomysły i prośby Naszych Klientów są podstawą do inwestycji w przede wszystkim w swoje umiejętności i sprzęt, na którym pracujemy.
Musisz wiedzieć jeszcze jedną rzecz o Nas. My traktujemy to jako powód do dumy i coś, co pozwala nam zostawić w tyle naszą konkurencję. Na potwierdzenie logicznego podejścia do biznesu i ku Twojemu zadowoleniu, podstawową zasadą w naszej firmie, jest: konkurencyjność cen oraz możliwość ich negocjacji. Dzieje się to oczywiście przy zachowaniu tej samej, bardzo wysokiej jakości!
Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dla ludzi tworzących Naszą firmę, na pierwszym miejscu jest pasja do latania bezzałogowymi statkami powietrznymi, oraz zadowolenie Naszego Klienta a na szarym końcu myślimy o wystawianiu faktur.