Dron usługi

Inspiracji, na korzystanie z usług Naszej Firmy jest tyle, ilu Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć. W ciągu zdobywania doświadczenia z Klientami przekonaliśmy się, że każde zlecenie jest inne. Mimo filmowania tego samego eventu, obiektu, czy spotu reklamowego firmy o podobnym profilu, zawsze na pierwszym miejscu pozostają oczekiwania Klienta co do kształtu projektu. To one nakreślają finalny jego kształt, charakter i wydźwięk.
Gabaryty i możliwości bezzałogowych statków powietrznych, jakie posiadamy pozwalają na realizacje niemal każdego zlecenia. Zaś kreatywność i doświadczenie, którym służymy, dają możliwość ubierania Państwa marzeń w realne kształty.
Poniżej przedstawiamy kilka z bardziej powszechnych usług z wykorzystaniem naszego sprzętu.

Wesela

Dla każdego z Nas, ślub stanowi wyjątkowy moment. Standardowe formy pamiątek, z tego wydarzenia warto wzbogacić o coś, co na prawdę będzie cieszyć oko i za każdym razem przywoła pozytywne wspomnienia. Uatrakcyjnienie filmu z klasycznymi ujęciami, czy też sesji fotograficznej, uzyskujemy dzięki nowym bardzo kreatywnym materiałom „z lotu ptaka”.
Ujęcia popularnego na weselach pokazu fajerwerków, wiwatujący goście na cześć Nowożeńców, elementy sesji fotograficznej z lotu ptaka, czy transmisja online najważniejszego wydarzenia w życiu to tylko podstawowe inspiracje na wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych podczas tych wyjątkowych chwil. Zakres Naszych oraz Państwa natchnień jest nieograniczony.
Otrzymają państwo od Naszej firmy, surowe nagrania do dalszej obróbki i montażu przez kamerzystę i fotografa, który realizuje dla Państwa pełny materiał.

Imprezy plenerowe/koncerty

Filmowanie, fotografowanie, czy relacja na żywo z użyciem bezzałogowego statku powietrznego, to idealna forma dla tego rodzaju wydarzeń. Fakt uczestnictwa w nim kilku lub kilkunastu tysięcy osób oraz duży obszar aktywności eventu, skutecznie uniemożliwia stworzenie materiału o dużej atrakcyjności z pozycji naziemnej. Lekarstwem na to jest Nasza firma i usługi, które proponuje. Z „powietrza” dostarczymy dla Państwa materiał, który:
Po pierwsze, bardzo uatrakcyjni tworzony film Video lub fotorelacje z imprezy
Po drugie, w najlepszy z możliwych sposobów pokaże dużą skalę wydarzenia
Po trzecie, pozwoli na transmisje online
Po czwarte, pomoże zagwarantować niezbędne bezpieczeństwo na imprezach masowych

Dokumentacje z budowy, renowacji zabytków

Perspektywa, z której bezzałogowy statek powietrzny dostarcza materiałów wideo, zdjęć lub relacji na żywo, idealnie nadaje się na potrzeby stworzenia dokumentacji z postępów budowy. Taki materiał pozwala na dostarczenie Deweloperowi materiałów jasno i czytelnie pokazujących postępy prac. Prowadzenie rzetelnej i klarownej dokumentacji, gdzie widoczny jest każdy krok w powstawaniu inwestycji, to warunek obowiązkowy. Wszystkie te możliwości stawiają firmę wykonującą w bardzo dobrym i czystym świetle.
Materiały te mogą również posłużyć w sferze sprzedaży mieszkań. Dzięki nim możliwe jest stworzenie wizualizacji dla przyszłych mieszkańców widoku z okna. Samo wzbogacenie oferty sprzedaży mieszkań o fotografie wykonane bezzałogowym statkiem powietrznym jest dziś o tyle atrakcyjne, o ile wskazane.

Wydarzenia sportowe

Wydarzenia sportowe, to eventy, które charakteryzują się wysoką dawką emocji. Idealnie w to środowisko wpisuje się możliwość filmowania dynamicznych ujęć z perspektywy, która na ogół osiągalna nie jest.
Wykorzystanie bezzałogowca na potrzeby wydarzeń sportowych znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Relacje wideo oraz transmisje online z konkretnych wydarzeń sportowych, filmowanie treningów z „lotu ptaka”, które daje szeroki materiał do analizy, wykorzystanie ujęć do rozstrzygania spornych decyzji sędziowskich, podjętych z pozycji naziemnej, czy wykorzystanie bezzałogowego statku powietrznego, po prostu jako sędziego. To tylko niektóre z możliwości, które bez problemu możemy zapewnić.

Spoty reklamowe

Jak mawiał klasyk…”Reklama dźwignią handlu”. Próżno, jest szukać dziś firmy, która z niej nie korzysta, nawet w ograniczonym stopniu. W dzisiejszych czasach, gdzie oferowane ceny produktów i usług przedsiębiorstw są bardzo ujednolicone, nie wystarczy już prosta strona internetowa, fanpage w Social Media i … ulotki. Tak jak na prowadzenie firmy, tak i na reklamę, trzeba mieć pomysł. Pomysł, który się wyróżnia, nie jest sztampowy, który pozwoli przykuć uwagę. Dobrze skrojona i atrakcyjna reklama jest lokomotywą, która ciągnie za sobą „wagony sprzedaży”.

Powszechne stają się spoty reklamowe i filmy promocyjne, które często stanowią większą część firmowego portfolio. Wzbogacenie standardowej produkcji, o ujęcia z drona, będzie dużym uatrakcyjnieniem gotowego projektu. Atrakcyjność i innowacyjność takich ujęć dodaje kolorytu do spotu reklamowego, praktycznie bez względu na branże, w której działa Państwa firma.

Zdjęcia terenów inwestycyjnych

Możliwość obejrzenia terenu o dużych gabarytach, przy doskonałej jakości wideo jest szczególnie istotna, przy podejmowanych decyzjach w biznesowych w zakresie inwestycyjnym. Dysponujemy sprzętem, idealnym do tego rodzaju usług, dzięki któremu w niespełna 2 minuty, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu obraz na żywo z wysokości około 500 m.
Doskonały przegląd terenu z idealnej do obserwacji pozycji, bez konieczności stawiania rusztowania, organizowania pasa startowego lub podnośnika, oraz możliwość sporządzenia zapisu wideo to duże udogodnienie.